Link to download the eSSENTIAL Accessibility app, a free assistive technology software for people with physical disabilities

Libor Friedel - VIA test nad 18 let

Vítá vás TEST SILNÝCH STRÁNEK Values In Action PRO DOSPĚLÉ!!! (Verzi pro mládež 10-17 let najdete na http://bit.ly/silne-stranky-via-mladez.)

Následné stránky obsahují sebehodnocení, které vám zabere zhruba 15-30 minut. Poskytuje množství informací, které vám pomohou pochopit vaše hlavní charakteristiky a silné stránky. Toto základní hodnocení je zdarma. Vaše výsledky s mými poznámkami a přehledem vašich silných stránek v češtině vám zašlu na zadaný e-mail spolu s několika dárky. Rozsáhlejší zprávy si můžete dokoupit (20 a 40 USD).

REGISTRUJTE SE a VSTUPTE DO HODNOCENÍ svých silných stránek osobnosti prostřednictvím formuláře vpravo.

Nejste-li si jisti angličtinou, připravil jsem "pomůcku" (mini e-book) s překladem a návodem v češtině. Stáhněte si jej z https://www.liborfriedel.cz/silne-stranky-values-in-action. (Překlad online dotazníku do češtiny domlouvám s VIA Institutem, ale celá procedura je zbytečně komplikovaná.)

Máte-li otázky napište na info@liborfriedel.cz. Děkuji za váš zájem a přeji poučení i zábavu s vhledem do vašich silných stránek!

Ing. Libor Friedel, MBA - konzultant, kouč a lektor

https://www.liborfriedel.cz/silne-stranky-values-in-action

VIA ADULT SURVEY

For Ages 18+

VIA YOUTH SURVEY

For Ages 10-17

Your privacy is important to us. We ask for your email to create an account so you can save your progress and always access your Character Strengths Profile. We do not share our email lists, and your results are private and confidential. See our Privacy Policy.

REGISTER TO TAKE THE FREE SURVEY