Personality Test, Personality Assessment: VIA Survey | VIA Institute

Libor Friedel - VIA test 10-17 let

Vítá vás TEST SILNÝCH STRÁNEK Values In Action PRO MLÁDEŽ (10-17 let)!!!

(Verzi pro dospělé nad 18 let najdete na http://bit.ly/silne-stranky-via.)

Následné stránky obsahují sebehodnocení, které vám zabere zhruba 15-30 minut. Poskytuje množství informací, které vám pomohou pochopit vaše hlavní charakteristiky a silné stránky. Toto základní hodnocení je zdarma. Vaše výsledky s přehledem vašich silných stránek v češtině vám zašlu na zadaný e-mail spolu s několika dárky. Rozsáhlejší zprávy si můžete dokoupit (20 a 40 USD).

REGISTRUJTE SE a VSTUPTE DO HODNOCENÍ svých silných stránek osobnosti prostřednictvím formuláře vpravo.

POZOR!!! Toto platí pouze pro starší 13 let. Pro mladší "teenagery" VIA neshromažďuje e-mailové adresy, takže zprávu není kam zaslat. Pokud jste se registrovali jménem a příjmením a je vám méně než 13 let, zašlete mi svou e-mailovou adresu na admin@liborfriedel.cz. Na zaslaný e-mail vám jednorázově odešlu přehled "silných stránek pro mládež" v angličtině a v češtině.

Pokud si nejste jisti angličtinou, připravil jsem "pomůcku" s překladem a návodem v češtině. Stáhněte si ji na https://www.liborfriedel.cz/silne-stranky-values-in-action. (Překlad online dotazníku do češtiny domlouvám s VIA Institutem, ale celá procedura je zbytečně komplikovaná, proto raději volím tuto cestu zpřístupnění testu.)

Máte-li otázky, kontaktujte mě na info@liborfriedel.cz. Děkuji za váš zájem a přeji vám zábavu i poučení s vhledem do silných stránek!

Ing. Libor Friedel, MBA - konzultant, kouč a lektor

https://www.liborfriedel.cz/silne-stranky-values-in-action

VIA ADULT SURVEY

For Ages 18+

VIA YOUTH SURVEY

For Ages 10-17

Passwords must be at least 6 characters.
REGISTER TO TAKE THE FREE SURVEY