Link to download the eSSENTIAL Accessibility app, a free assistive technology software for people with physical disabilities

Wypełnij bezpłatnie test

Zarejestruj się, aby wypełnić badanie i odkryć swoje mocne strony.

W polu rejestracji podaj imię i nazwisko oraz Twój adres email. Zaznacz drugie pole zgody, zgadzając się na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych w celu realizacji badania oraz przesyłania informacji jego dotyczących.

Po kliknięciu przycisku potwierdzającego rejestrację, przejdziesz do ankiety testu.

Ankieta składa się z 96 twierdzeń. Twoim zadaniem jest określenie stopnia zgodności z każdym z nich na pięciostopniowej skali - od “Zdecydowanie się zgadzam” do “Zdecydowanie się NIE zgadzam”. Pytania opracowane są w języku polskim.

Na wypełnienie ankiety potrzebujesz do 20 minut spokojnego czasu. Zadbaj o komfortowe warunki, aby nic Ci nie przeszkadzało w trakcie wypełniania ankiety. To nie jest test, a każda odpowiedź, jakiej udzielisz, jest dobra - o ile zgadza się z tym, jak rzeczywiście czujesz. Odpowiadaj zgodnie ze swoją intuicją.

Po zakończeniu testu wyświetli się formularz zgody na udzielenie dostępu do wyników Twojego dziecka konsultantowi The Shift House. Zaznacz niezbędną zgodę, a raport opisujący Twój wynik zostanie przesłany do Ciebie mailowo.

Take a VIA Survey
REGISTER NOW