Link to download the eSSENTIAL Accessibility app, a free assistive technology software for people with physical disabilities

Libor Friedel - VIA test 13-17 let

Vítá vás TEST SILNÝCH STRÁNEK Values In Action PRO MLÁDEŽ (13-17 let)!!!(Verzi pro dospělé nad 18 let najdete na http://bit.ly/silne-stranky-via.)

Následné stránky obsahují sebehodnocení, které ti zabere zhruba 15-30 minut. Poskytuje množství informací, které ti pomohou pochopit hlavní charakteristiky a silné stránky. Toto základní hodnocení je zdarma. Výsledky s přehledem silných stránek v češtině zašlu na zadaný e-mail. Rozsáhlejší zprávy si můžeš dokoupit (20 a 40 USD).

REGISTRUJ SE a VSTUP DO HODNOCENÍ svých silných stránek osobnosti prostřednictvím formuláře vpravo.

Pokud si nejsi jist angličtinou, připravil jsem "pomůcku" s překladem a návodem v češtině. Stáhni si ji na https://www.liborfriedel.cz/silne-stranky-values-in-action. (Překlad online dotazníku do češtiny domlouvám s VIA Institutem, ale celá procedura je zbytečně komplikovaná, proto raději volím tuto cestu zpřístupnění testu.)

Máš-li otázky, kontaktuj mě na info@liborfriedel.cz. Děkuji za zájem a přeji hodně zábavy i poučení se silnými stránkami!

Libor Friedel - konzultant, kouč a lektor

https://www.liborfriedel.cz/silne-stranky-values-in-action

VIA ADULT SURVEY

For Ages 18+

VIA YOUTH SURVEY

For Ages 10-17

Your privacy is important to us. We ask for your email to create an account so you can save your progress and always access your Character Strengths Profile. We do not share our email lists, and your results are private and confidential. See our Privacy Policy.

REGISTER TO TAKE THE FREE SURVEY