Link to download the eSSENTIAL Accessibility app, a free assistive technology software for people with physical disabilities

Libor Friedel - VIA test 13-17 let

Vítá vás TEST SILNÝCH STRÁNEK Values In Action PRO MLÁDEŽ (13-17 let)!!!(Verzi pro dospělé nad 18 let najdete na http://bit.ly/silne-stranky-via.)

Následné stránky obsahují sebehodnocení, které ti zabere zhruba 15-30 minut. Poskytuje množství informací, které ti pomohou pochopit hlavní charakteristiky a silné stránky. Toto základní hodnocení je zdarma. Výsledky s přehledem silných stránek v češtině zašlu na zadaný e-mail. Rozsáhlejší zprávy si můžeš dokoupit (20 a 40 USD).

REGISTRUJ SE a VSTUP DO HODNOCENÍ svých silných stránek osobnosti prostřednictvím formuláře vpravo.

Pokud si nejsi jist angličtinou, připravil jsem "pomůcku" s překladem a návodem v češtině. Stáhni si ji na https://www.liborfriedel.cz/silne-stranky-values-in-action. (Překlad online dotazníku do češtiny domlouvám s VIA Institutem, ale celá procedura je zbytečně komplikovaná, proto raději volím tuto cestu zpřístupnění testu.)

Máš-li otázky, kontaktuj mě na info@liborfriedel.cz. Děkuji za zájem a přeji hodně zábavy i poučení se silnými stránkami!

Libor Friedel - konzultant, kouč a lektor

https://www.liborfriedel.cz/silne-stranky-values-in-action

Take a VIA Survey
REGISTER NOW